tianDe - Přírodní tuhý deodorant Natural Veil, 60 g

Kód: 202
409 Kč –44 %
Natural Veil 60g1
409 Kč –44 % 229 Kč 189 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Natural Veil je 100% přírodní produkt vulkanického původu. Pro organismus je maximálně neškodný, protože s porovnáním s mnoha jinými deodoranty neobsahuje chlorhydrát hliníku a ostatní škodlivé chemické substance.

Detailní informace

1% z každé objednávky na charitu! Každý měsíc vybereme někoho kdo potřebuje pomocnou ruku. Všichni tak uděláme společně dobrý skutek. Nákupem přispějete na dobrou věc.

Detailní popis produktu

POPIS

Krystal alunitu, který je hlavní složkou deodorantu, je tisíce let známý v Číně jako prostředek prevence, pro uchování potravin, boje s nepříjemným zápachem a různými chorobami.

Společnost TianDe na jeho základě vytvořila deodorant Natural Veil, jehož vysoká efektivnost je garantována nezpochybnitelnou čistotou přírodního krystalu, který se těží na jihu Číny.

Je možné jej používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky. Krystal zastavuje drobné krvácení a napomáhá hojení ran. V tradiční medicíně se zevně používá v podobě roztoků k oplachování, mytí a vyplachování při zánětech pokožky a sliznice, je 100% prostředek proti oparům, efektivně pomáhá při paradentóze a krvácivosti dásní.

Natural Veil odstraňuje svědění a otoky po bodnutí komárem a much, odstraňuje nepříjemný zápach (česneku, ryb, aromatických látek atd.) Z vašich rukou.

Je bez zápachu, mohou ho používat těhotné ženy, kojící matky, alergici a nemocní bronchiálním astmatem.

 

POUŽITÍ

Namočte hlavičku deodorantu do vody a po koupeli nebo po sprchování jím potírejte podpaží a chodidla, tak jako při použití kuličkového nebo pevného deodorantu. Voda povrch krystalu rozpouští a pokrývá pokožku tenkou vrstvou, která bezpečně chrání před bakteriemi. V závislosti na používání se krystal postupně zmenšuje, účinky se však zachovávají do jeho úplného spotřebování.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: