Renovality - Hořčíkový olej s rozprašovačem, 200 ml

Kód: 276
359 Kč 297 Kč bez DPH 180 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Hořčíkový olej je získáván z čistě přírodního zdroje Zechstein - místa, které je 250 milionů let staré a 1600 metrů hluboké. Hořčík je nezbytný minerál pro mnoho funkcí v těle - účastní se více než 300 biochemických reakcí v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Hořčíkový olej je získáván z čistě přírodního zdroje Zechstein - místa, které je 250 milionů let staré a 1600 metrů hluboké. Hořčík je nezbytný minerál pro mnoho funkcí v těle - účastní se více než 300 biochemických reakcí v těle. Benefitem hořčíkového oleje oproti klasickým tabletám je to, že se vstřebává přes kůži, čímž jdou aktivní složky přímo do krve a nezatěžuje se tak trávicí systém. Odborníci nazývají aplikaci hořčíkového oleje transdermální hořčíkovou terapií. Hořčíkový olej dokáže ulevit i při akutní křeči či migréně a v neposlední řadě také hydratuje a redukuje mastnou pokožku. Patří k účinným stabilizátorům vlhkosti, které udržují kůži pružnou.

Hořčíkový olej Zechstein je nejvíce doporučovaným hořčíkovým olejem na světě. Vysoce čistý a koncentrovaný. Snadná aplikace na kůži.

Vnější aplikace: Aplikujte 1x denně (nejlépe po koupeli nebo sprše) na pokožku (podpaží, podkolenní a loketní jamky, plosky nohou) 3 – 5 krátkými stisky spreje a následně vetřete do pokožky. Nechte absorbovat přibližně 30 minut. Následně zbytky oleje opláchněte či setřete z pokožky. Prvních pár aplikací může mít za následek nepříjemné brnění. V případě aplikace na porušenou kůži může způsobit pálení.

Obsah: 200 ml

Složení (INCI): Aqua, Magnesium chloride 31% (ZI® Brine - přírodní zdroj hořčíku)

Upozornění: Určen k vnějšímu užití. Tento produkt je registrován jako kosmetika. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: