Renovality - Hořčíkový olej s rozprašovačem, 200 ml

Kód: 276
359 Kč 297 Kč bez DPH 180 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Hořčíkový olej je získáván z čistě přírodního zdroje Zechstein - místa, které je 250 milionů let staré a 1600 metrů hluboké. Hořčík je nezbytný minerál pro mnoho funkcí v těle - účastní se více než 300 biochemických reakcí v těle.

Detailní informace

1% z každé objednávky na charitu! Každý měsíc vybereme někoho kdo potřebuje pomocnou ruku. Všichni tak uděláme společně dobrý skutek. Nákupem přispějete na dobrou věc.

Detailní popis produktu

POPIS

Hořčíkový olej je získáván z čistě přírodního zdroje Zechstein - místa, které je 250 milionů let staré a 1600 metrů hluboké. Hořčík je nezbytný minerál pro mnoho funkcí v těle - účastní se více než 300 biochemických reakcí v těle. Benefitem hořčíkového oleje oproti klasickým tabletám je to, že se vstřebává přes kůži, čímž jdou aktivní složky přímo do krve a nezatěžuje se tak trávicí systém. Odborníci nazývají aplikaci hořčíkového oleje transdermální hořčíkovou terapií. Hořčíkový olej dokáže ulevit i při akutní křeči či migréně a v neposlední řadě také hydratuje a redukuje mastnou pokožku. Patří k účinným stabilizátorům vlhkosti, které udržují kůži pružnou.

Hořčíkový olej Zechstein je nejvíce doporučovaným hořčíkovým olejem na světě. Vysoce čistý a koncentrovaný. Snadná aplikace na kůži.

Vnější aplikace: Aplikujte 1x denně (nejlépe po koupeli nebo sprše) na pokožku (podpaží, podkolenní a loketní jamky, plosky nohou) 3 – 5 krátkými stisky spreje a následně vetřete do pokožky. Nechte absorbovat přibližně 30 minut. Následně zbytky oleje opláchněte či setřete z pokožky. Prvních pár aplikací může mít za následek nepříjemné brnění. V případě aplikace na porušenou kůži může způsobit pálení.

Obsah: 200 ml

Složení (INCI): Aqua, Magnesium chloride 31% (ZI® Brine - přírodní zdroj hořčíku)

Upozornění: Určen k vnějšímu užití. Tento produkt je registrován jako kosmetika. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: