WOODWICK - ROSEWOOD (Palisandr), 453 g

Kód: 480
789 Kč 652 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Roseberry a jemný čajový akord se spojují s vůní cedrového dřeva a pižmovými tóny. Vrchol: švestka, mandarinka, čajový akord. Srdce: roseberry, jasmín, Davana. Základ: bílé pižmo, cedrové dřevo a ambra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Roseberry a jemný čajový akord se spojují s vůní cedrového dřeva a pižmovými tóny. Vrchol: švestka, mandarinka, čajový akord. Srdce: roseberry, jasmín, davana. Základ: bílé pižmo, cedrové dřevo a ambra.

Charakter vůně: dřevitá, květinová
Hlava: švestka, mandarinka, čajový akord
Srdce: roseberry, jasmín, davana
Základ: bílé pižmo, cedrové dřevo, ambra

Oblíbené balení svíček WOODWICK pro extra senzační zážitek z vůně a plamínku. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří nenapodobitelnou atmosféru. Není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň. DOba hoření je 30-40 hodin.

Tip: Nechte svíčku hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů nádoby (dokud se nevytvoří voskové jezírko), což trvá 30-60 minut. Budete si tak jisti, že Vám svíčka nevytvoří tunel a nezůstane Vám nerozpuštěný vosk po okrajích.

Složení: Směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrány, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Doba hoření 30-40 hod.
Hmotnost netto 453 g
Šířka 19,1 cm
Hloubka 12,1 cm
Výška 9,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: