Renovality - Zelený čaj 60 % polyfenolů (90 tobolek)

Kód: 374
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Zelený čaj 500 mg obsahuje extrakt zeleného čaje s 60% obsahem polyfenolů. Má prospěšné účinky pro celkové zdraví. Přispívá k normální činnosti srdce, metabolismu lipidů, normálnímu stavu kostí, dentálnímu zdraví, normálnímu stavu pokožky, normální hladině glukózy v krvi, osvěžení těla (duševní a fyzické schopnosti), kognitivnímu a duševnímu zdraví, přirozené obranyschopnosti (imunitní systém), zdraví žen (antioxidant).

Detailní informace

1% z každé objednávky na charitu! Každý měsíc vybereme někoho kdo potřebuje pomocnou ruku. Všichni tak uděláme společně dobrý skutek. Nákupem přispějete na dobrou věc.

Detailní popis produktu

POPIS

Zelený čaj 500 mg obsahuje extrakt zeleného čaje s 60% obsahem polyfenolů. Má prospěšné účinky pro celkové zdraví. Přispívá k normální činnosti srdce, metabolismu lipidů, normálnímu stavu kostí, dentálnímu zdraví, normálnímu stavu pokožky, normální hladině glukózy v krvi, osvěžení těla (duševní a fyzické schopnosti), kognitivnímu a duševnímu zdraví, přirozené obranyschopnosti (imunitní systém), zdraví žen (antioxidant). Neobsahuje barviva, konzervanty, cukr ani lepek. Vhodný i pro vegetariány a vegany – tobolky jsou rostlinného původu.

Složení: Extrakt ze zeleného čaje (60 % polyfenolů) – 500 mg. Pomocné látky: stearan hořečnatý/protispékavá látka, mikroskopická celulóza/plnidlo.

Dávkování: Užívejte 1 tobolku denně; v případě potřeby až 2 tobolky denně. Tobolky užívejte na lačno a zapijte vodou.

Obsah: 90 tobolek (51,80 g); dávka na 3 měsíce.

Upozornění: Není vhodný pro těhotné a kojící ženy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: