Glukorizin - cukrovka a diabetes (126 tobolek)

Kód: 350
699 Kč –14 %
glukorizin 1
699 Kč –14 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Představujeme Vám novinku, která významně ovlivňuje boj s hladinou krevního cukru. Glukorizin je unikátní přírodní preparát vyvíjený léčitelskou rodinou ve Vietnamu a zpracovaný ručně. Držte diabetes v opratích! 

Detailní informace

1% z každé objednávky na charitu! Každý měsíc vybereme někoho kdo potřebuje pomocnou ruku. Všichni tak uděláme společně dobrý skutek. Nákupem přispějete na dobrou věc.

Detailní popis produktu

Obsažená Gymnema sylvestre přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Glukorizin je notifikován Ministerstvem zemědělství ČR.

Článek o objevení glukorizinu: 

Složení směsi bylin: sušený oddenek Alisma Orientalis (Žabník východní), sušený kořen Atractylodis macrocephalae (Atraktylis velkoúborný), sušený plod Cornus Officinalis (Dřín lékařský), sušené sklerocium Poria Cocos (Pórnatka kokosová), sušený oddenek Cyperus Rotundus (Šáchor hlíznatý), sušený list Gymnema sylvestre (Gymnema lesní).

Obsah v jedné dávce (2 tobolky):

 

sušený oddenek Alisma Orientalis

189 mg

sušený kořen Atractylodis macrocephalae

189 mg

sušený plod Cornus Officinalis

140 mg

sušený sklerocium Poria Cocos

107 mg

sušený oddenek Cyperus Rotundus

107 mg

sušený list Gymnema sylvestre

90,5 mg

Obal tobolky obsahuje želatinu.

Obsah: 66,8 g (126 tobolek). 

Dávkování: Užívejte 2 tobolky 3x denně během jídla nebo těsně po jídle. Podle potřeby můžete dávkování zvýšit. Maximální denní dávka 27 tobolek.

Upozornění: Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Doporučujeme minimálně během prvních 14 dnů užívání denně kontrolovat hladinu krevního cukru.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí!

Výrobce: VERDENMEDICA s.r.o., Česká republika

Recenze:

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 26.3.2021
Dobrý den, mě na stabilizaci pomáhá. Chvilku trvalo vysledovat dávkování, ale pomáhá. Děkuji
5
KS Avatar autora | 23.8.2020
Dobrý den, zatím nevidím žádný účinek. 2 dny jsem užívala 3x denně po 3 tobolkách. Cukr mám v rozmezí 8 až 9. zkusím to vydržet ještě 2 dny a pak zkusím přidat 3x4 tobolky alespoň 3 dny. Takto budu pokračovat dokud nezjistím dávku, která bude zabírat. Ne však víc než je doporučená denní dávka. Pokud to bude působit a zjistím jaká dávka zabírá tak objednám znovu. Jen bych potřebovala vědět jak dlouho se to musí užívat nebo zda je mezi dalším užíváním přestávka čí je užívání na dlouhou dobu. Také je důležité vědět kdy hrozí prudký pokles cukru, abych tomuto předešla neboť jsem řidič a často jezdím vozem. Proto začínám jak uvádím a zatím bez účinku. Děkuji Suchá
M Avatar autora Memoa.cz (Administrátor) 24.8.2020
Dobrý den, paní Suchá, u Glukorizinu je nutné se neustále proměřovat a vysledovat si denní dávku. Od výrobce máme uvedeno, že je možné zvýšit dávkování až na 3x9 tobolek denně. Nicméně je doporučeno zvyšovat postupně po jedné tobolce a nechat to tak 2-3 dny. Většinou se hladina optimalizuje u 3x6 tobolek denně. Ohledně Vašeho dotazu u poklesu cukru, tak zde je to velice komplikované odpovědět. Samozřejmě také záleží velice na stravě. Ale bohužel se to musí u tohoto výrobku vysledovat na každém jednotlivci zvlášť.
5
J Avatar autora | 17.8.2020
Na léčbu cukrovy používám glukorin již deuhý rok. A pomáhá mi stabilizovat hladinu cukru.
5
P Avatar autora | 25.3.2020
Nevěřila jsem, ale pomáhá. Není to moc známý produkt, protože je u nás krátce, ale mohu opravdu doporučit všem.
5
L Avatar autora | 15.3.2020
Pomáhá. Než jsem si našla optimální množství, tak jsme chvilku měřila, ale dobrý. Na Memoa.cz jsem poslal mail s dotazy. Doporučili mi měřit před a po než si najdu optimální dávkování. A funguje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: